"Barwy szczęścia" odcinki 2205-2207. Malwina dowie się, że Wanda udaje ciążę i... postanowi ratować jej małżeństwo! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2205. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina dowie się, że Wanda tylko udaje ciążę, by przytrzymać Adama przy sobie. Córka Jerzego w końcu postanowi jej pomóc i pogodzić ją z mężem! Uda jej się to? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2205. w piątek, 28.02.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Malwina (Joanna Gleń) niedawno dowiedziała się, że Wanda (Agnieszka Przepiórska) będzie miała dziecko z Adamem (Marcin Kwaśny)! Dla niej oznaczało to koniec związku z Jabłońskim. Jednak ten trójkąt miłosny będzie ciągnął się dalej...

Kacper i Magda wrócą do siebie! Tym razem ich związek potrwa dłużej?Zobacz więcej

W 2203. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Wanda znowu odwiedzi Malwinę i oskarży ją, że odbiła jej męża. Brodzińska zapewni ją, że dawno zerwała z Adamem i nic już ich nie łączy, ale Jabłońska w to nie uwierzy. Tymczasem Aneta (Zofia Zborowska), która zobaczy ich kłótnię, od razu uzna, że Wanda udaje ciążę!

Malwina postanowi skonfrontować się z Wandą i zapyta ją wprost, czy spodziewa się dziecka Adama. Ta zaprzeczy! - Myślałam, że w ten sposób go zatrzymam - przyzna. Kilka dni później Malwina zaaranżuje spotkanie małżonków, by ich pogodzić! - Zależy mi, żebyście znowu byli razem. Nasz romans to była przygoda. Tu jest twoje prawdziwe życie - powie Adamowi.

Czy Wanda i Adam będą jeszcze razem?

Andrzej jednak żyje?! Tomala znowu pojawi się w życiu Sabiny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×