"Barwy szczęścia" odcinki 2233-2236. Podwójne zaręczyny, cud medyczny i piękne widoki! Co wydarzy się w Izraelu? Zobacz zdjęcia!

Już wkrótce Agata i Patryk, za namową Miriam, wybiorą się do Izraela. Uda im się załatwić to, po co przyjechali, ale przy okazji przeżyją wspaniałe chwile w Ziemi Świętej! Mamy mnóstwo zdjęć z ich podróży! Zobaczcie koniecznie!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2233. w środę, 8.04.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo "Barwy szczęścia" zawitają w Izraelu! Po co Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) pojadą do Ziemi Świętej?

Alan będzie pracował w klubie Reginy! Rafał Maślak zostaje w serialuZobacz więcej

Namówi ich do tego oczywiście Miriam (Sandra Staniszewska--Herbich) W 2233. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata pojedzie do Jerozolimy, by skonsultować przypadek Huberta (Marek Molak) ze światowej sławy specjalistą: doktorem Jackiem Ludwiczakiem (w tej roli Roch Siemianowski). Dziewczyna odwiedzi też przy okazji Pawła (Mateusz Rzeźniczak) i będzie świadkiem wzruszających chwil – gdy Piasecki po operacji wstanie w końcu z wózka i gdy... oświadczy się Miriam!

Później Patryk namówi za to ukochaną, by - korzystając z kilku wolnych godzin - zwiedzili całe miasto… Wtedy dojdzie do kolejnych oświadczyn!

Sabina straci córkę przez alkohol?! Maja trafi do pogotowia opiekuńczego!Zobacz więcej

Zdjęcia z podróży Agaty i Patryka możecie znaleźć w naszej galerii! Zobaczcie, jak będą bawili się w Izraelu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×