"Barwy szczęścia" odcinki 2242-2243. Łukasz i Alicja rozpoczną śledztwo w sprawie Emila! Co ukrywa sąsiad Sadowskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2242. odcinku "Barw szczęścia" Łukasz poprosi Alicję o pomoc w sprawie jego niepełnosprawnego sąsiada. W końcu odkryją, co ukrywają jego rodzice... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2242. w środę, 22.04.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Michał Rolnicki) uznał, że jego sąsiad na wózku ma jakieś problemy. Rzeczywiście, kiedy odwiedził Emila (Hubert Sycz), odkrył, że ten jest więziony w domu przez rodziców (Jacek Lenartowicz i Magdalena Woźniak). Chłopak prosił go o pomoc!

Sabina straci córkę przez alkohol?! Maja trafi do pogotowia opiekuńczego!Zobacz więcej

W 2242. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz opowie o sprawie Alicji (Monika Dryl). Ta, na prośbę przyjaciela, spotka się z Emilem i pozna w końcu jego historię. Okaże się, że chłopak miał wypadek, a jego rodzice przyjęli pieniądze od sprawcy...

- Wpadło na mnie auto. Wyleciałem w powietrze i… ocknąłem się dopiero w szpitalu. Kierowca był pijany…
- Tak myślałam... Poszedł za to siedzieć?
- Dał rodzicom pieniądze. A oni w zamian…
- ...zgodzili się milczeć? Ten kierowca powinien siedzieć w więzieniu!

Umińska będzie wzburzona i postanowi działać! W końcu odnajdzie świadków wypadku i odkryje, że auto, które potrąciło chłopaka, prowadził słynny reżyser Erwin Pucki. - Ten cały Pucki to niezły imprezowicz. Młode laski, alkohol, szybkie samochody... Idealny materiał na sprawcę wypadku... - doniesie Łukaszowi. Czy dziennikarze nagłośnią sprawę i pomogą Emilowi? Tego dowiemy się wkrótce!

Dominika wróci do striptizu? Stawicki złoży jej kuszące propozycje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×