"Barwy szczęścia" odcinki 2247-2248. Hubert zostanie poddany kolejnej operacji! Jego stan jeszcze się pogorszy?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2247. odcinku "Barw szczęścia" lekarze namówią Klarę, by zgodziła się na kolejną operację Huberta. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2247. w środę, 29.04.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hubert (Marek Molak) cały czas przebywa w szpitalu po nokaucie podczas walki. Choć odzyskał przytomność, to nie ma z nim kontaktu. Czy lekarzom uda się go wyleczyć?

Staś chce pomścić Huberta! Jak zemści się na Szakalu?Zobacz więcej

W 2247. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że jest nadzieja. Ordynator (Mirosław Siedler) oraz lekarz z Izraela (Roch Siemianowski) spróbują przekonać Klarę (Olga Jankowska) do operacji, która może przywrócić Hubertowi pełne zdrowie. Ta w końcu się zgodzi, gotowa na wszystko, by pomóc mężowi. Niestety, po zabiegu stan Pyrki pogorszy się...

W kolejnym odcinku Klara zgodzi się na kolejny zabieg, podczas którego Hubertowi ma zostać wszczepiona specjalna elektroda, dzięki której ma wrócić do pełnej sprawności. Szybko okaże się, że to bardzo kosztowny zabieg, ale Pyrka będzie mogła liczyć na pomoc przyjaciół, którzy organizują koncert charytatywny. Tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Paweł oświadczy się Miriam! Sandra Staniszewska-Herbich wspomina zdjęcia w Izraelu! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×