"Barwy szczęścia" odcinki 2371-2372. Po konfrontacji z Rafałem Bożena nie będzie chciała rozmawiać z mężem! To koniec ich małżeństwa? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2371. odcinku "Barw szczęścia" Bożena spotka się z Rafałem, a to, co usłyszy na temat Brunona, sprawi, że wybuchnie między nimi wielka awantura! To koniec ich małżeństwa? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2371. w poniedziałek, 25.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bożena (Marieta Żukowska) zaczęła dostawać tajemnicze wiadomości na temat swojego męża, Bruna (Lesław Żurek). W końcu dowie się, kto za tym stoi, gdy podąży za wskazówkami i uda się na spotkanie.

Patryk zerwie kontakt z rodzicami? Kornel oskarży go o spowodowanie katastrofy!Zobacz więcej

W 2371. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że to Rafał (Wojciech Solorz)! Dawny wspólnik Stańskiego spotka się z Bożeną w dawnej siedzibie ich parabanku i pokaże jej miejsce, gdzie zginął ich kolejny wspólnik, Andrzej. Kiedy zabijał go ich rozgoryczony klient, Bruno po prostu uciekł! Co więcej, Rafał pokaże Bożenie zdjęcia jej męża, biorącego narkotyki w towarzystwie prostytutek. Zapowie także zemstę na Stańskim...

Bożena będzie w szoku! Wróci do hotelu, a tam zrobi mężowi awanturę! - Czego jeszcze o tobie nie wiem, co? Jakieś przekręty finansowe, prostytutki, narkotyki?! - wykrzyczy mu. Wygląda na to, że ten kryzys będzie naprawdę poważny, bo w 2372. odcinku Bruno wyprowadzi się do hotelu, a Stańska nawet nie będzie chciała z nim rozmawiać! To koniec ich małżeństwa?

Józek wróci na stałe do Polski i sprowadzi do kraju córkę! Teraz zwiąże się z Gabrielą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×