"Barwy szczęścia" odcinki 2383-2384. Poważny pożar w Borkach! Aldona i Borys stracą Aleksa i swoje gospodarstwo w płomieniach?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2383. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w Borkach wybuchnie pożar. Zagrożone będzie gospodarstwo Kuczmy oraz Aldony i Borysa oraz Aleks, który pobiegnie ratować Ułana! Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2384. w czwartek, 11.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) znajda dla Ułana hotel dla koni i zwierzę spędzi ostatni dzień w gospodarstwie Kuczmy (Arkadiusz Nader). Niestety niedługo później Aleks (Hubert Wiatrowski) zauważy coś dziwnego - jak sąsiad wynosi z domu kartony i chowa do przyczepy, a potem pijanego Miecia (Marcin Sosnowski), któremu zza pazuchy wypada butelka z benzyną...

Franek oskarży Reginę, że zdradziła go z Remkiem! Będzie miał dowód?Zobacz więcej

W 2384. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w Borkach wybuchnie pożar! Borys postanowi nie siedzieć bezczynnie i pojechać do Kuczmy, by mu pomóc, bo gospodarstwo będzie najbardziej zagrożone. Tymczasem Aleks będzie martwił się o przebywającego tam Ułana. Okaże się, że spłoszony koń uciekł do lasu, więc chłopiec pobiegnie tam, by go szukać, nie zważając na niebezpieczeństwo.

Tymczasem pożar okaże się na tyle poważny, że trzeba będzie zaangażować wszystkie okoliczne zastępy straży. Nawet Franek (Mateusz Banasiuk) odwoła zaplanowany wyjazd z Reginą (Kamila Kamińska), by pomóc i dołączyć do kolegów z OSP. Pożar wciąż będzie się jednak rozprzestrzeniał, a ogień będzie coraz bliżej domu Grzelaków. Aldona z kolei będzie bardzo martwić się o Aleksa i na własną rękę będzie go szukać... Czy uda się znaleźć jego i Ułana? Ich gospodarstwo przetrwa pożar? Tego dowiemy się wkrótce!

Aneta i Stawicki opuszczą Polskę! Już nie pojawią się w serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×