"Barwy szczęścia" odcinki 2406. Regina będzie miała nowego adoratora! Zdradzi z nim Franka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2406. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina pozna Vincenzo Ilardiego, znajomego Kasi z Sycylii. Mężczyźnie bardzo spodoba się Regina! Czy wkroczy między nią a Franka? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2406. w poniedziałek, 15.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk) dopiero co się zaręczyli, a teraz znów napotkają kolejne problemy. Wszystko przez nowego adoratora Czapli...

Kornel do reszty zwariował! Pieniędze na długi chce zdobyć na... ruletce!Zobacz więcej

W 2406. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina i Mariola (Agnieszka Mrozińska) odwiedzą Aldonę (Elżbieta Romanowska) i zrobią symboliczną imprezę z okazji zamknięcia "Zdrówka". Po kolacji Regina zostanie na chwilę sama przy stoliku, a wtedy pojedzie do niej nieznajomy mężczyzna. Okaże się, że to Vincenzo Ilardi (Alessandro Curti), znajomy Kasi (Katarzyna Glinka), który ma dostarczać włoskie specjały do sklepu Aldony.

Mężczyźnie bardzo spodoba się Regina i postanowi ją uwieść! Dowie się, że jest właścicielką fitness klubu i następnego dnia odwiedzi ją. Kiedy mężczyzna dowie się, że w ofercie klubu nie ma zajęć z tańca, natychmiast będzie chciał je poprowadzić! Porwie Reginę do tańca i zaprezentuje swoje możliwości. - Mam korzenie również w Argentynie, tango płynie mi we krwi. Czy chcesz mnie za instruktora tanga? Nie będę drogi - zaproponuje.

Czapla w końcu zgodzi się przyjąć Vincenzo na próbę, nie wiedząc, że ten chce ją poderwać i rozkochać... Co z tego wyniknie?

Ojciec Klary nie żyje! Pyrka zostanie oszukana przez macochę i nie dostanie wysokiego spadku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dawid (gość)

    Ja nie chcę żeby była zdradza Reginy bo Franek się oświadczył się i nie chcę żeby doszło do rozstania się

    08.03.2021 12:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×