"Barwy szczęścia" odcinki 2412. Ojciec Klary nie żyje! Pyrka zostanie oszukana przez macochę i nie dostanie wysokiego spadku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2412. odcinku "Barw szczęścia" Klara dowie się, że jej ojciec został uznany za zmarłego i przepisał jej majątek. Macocha namówi ją, by zrzekła się spadku, ale okaże się, że nie ma czystych intencji... Oszuka ją? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2412. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w życiu Klary (Olga Jankowska) znowu pojawi się macocha (Małgorzata Krzysica). W 2412. odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyjdzie do domu Pyrków, by zaprosić ją na pogrzeb Olgierda (Tomasz Sobczak)!

Kasia ma romans?! Matka Łukasza nie ma żadnych wątpliwości...Zobacz więcej

Okaże się, że ojciec dziewczyny został uznany za zmarłego, bo rok wcześniej zaginął ratując topiącego się chłopca. - Skrzywdził nie tylko mnie, ale moją mamą i pewnie jeszcze wiele innych osób. Zostawił nas, gdy moja mama zachorowała na stwardnienie rozsiane, nie interesował się mną, gdy umarła, a po latach chciał wyłudzić ode mnie alimenty - wspomni ojca Klara.

Kilka dni później Irena i Klara spotkają się na symbolicznym pogrzebie i okaże się, że Pyrka jest jedyną spadkobierczynią Olgierda. Klara uzna, że pewnie ojciec zostawił jej długi, a macocha potwierdzi to i poradzi jej, by zrezygnowała ze spadku. Po powrocie do domu Klara poprosi Huberta (Marek Molak) o radę, bo ojciec przepisał jej restaurację. - Jest zadłużona, a zobowiązania przechodzą na najbliższą rodzinę, czyli na mnie... Ale podobno mogę zrezygnować ze spadku - powie, a Hubert zaproponuje, by poprosiła Paszkowską (Olga Bończyk) o pomoc.

Darek niespodziewanie wróci do Polski! Władek z nim zerwał?! Zobacz więcej

Niedługo później prawniczka zbada sprawę i oznajmi Klarze, że Olgierd nie miał długów, a jego restauracja przynosi niezłe zyski! Klara skonfrontuje się więc z macochą, a ta pokaże swoją prawdziwą twarz. - Ten spadek należy się mnie i nie zamierzam się nim dzielić! - wykrzyczy.

Jak skończy się ta sprawa? Czy Klarę czeka długa batalia z Ireną?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×