"Barwy szczęścia" odcinki 2446-2447. Justin chce zaciągnąć Oliwkę do łóżka! Ona spędzi noc z... Patrykiem?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2446. odcinku "Barw szczęścia" Justin będzie chciał znów zakręcić się koło Oliwki. Jednak gdy zauważy, że ta zbliżyła się do Patryka, będzie pewien, że to oni spędzą razem noc! Jak to się skończy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2446. w środę, 13.05.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) niespodziewanie podczas nieobecności Kajtka (Jakub Dmochowski) będzie miała niezłe powodzenie! Najpierw Patryk (Konrad Skolimowski) zacznie ją podrywać, a potem Justin (Jasper Sołtysiewicz) się nią znowu zainteresuje...

Kasia chce, aby Łukasz wyjechał z nią na Sycylię! Katarzyna Glinka i Michał Rolnicki znikną z serialu?Zobacz więcej

W 2446. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin oznajmi swoim przyjaciołom, że chce wykorzystać okazję i poderwać Oliwkę. Będzie chciał się z nią zabawić. - Potańczymy, pogadamy, to wszystko. To kiedyś była i moja dziewczyna, mam co wspominać - powie.

Następnego dnia Justin wyprawi imprezę urodzinową, na którą przyjdzie Oliwka. Nie będzie jednak w nastroju do zabawy, bo okaże się, że Władek (Przemysław Stippa) jest w złym stanie. Justin, chcący dobrze się zabawić, zbagatelizuje to, więc zostawi Oliwkę z Patrykiem. Tymczasem będą oni bardzo dobrze czuć się w swoim towarzystwie, ale kiedy na imprezie pojawi się matka Patryka, chłopak natychmiast straci dobry humor. Zaproponuje Oliwce, by zmienili razem lokal! Kiedy Justin zobaczy ich razem, będzie pewien, że para jeszcze tego wieczora wyląduje razem w łóżku! Czy rzeczywiście spędzą razem noc?

Regina jest w ciąży! Franek będzie wniebowzięty!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×