„Barwy szczęścia". Olga Jankowska zachwyca urodą i talentem! Dorastała na oczach całej Polski. Jak się zmieniła?

Olga Jankowska to jedna z największych gwiazd serialu „Barwy szczęścia", której z pewnością widzom tej produkcji przedstawiać nie trzeba. Aktorka zachwyca swoją urodą i talentem, a karierę zaczynała jako nastolatka, u boku samego Bogusława Lindy! Gdzie jeszcze zagrała Olga Jankowska? Ile ma lat? Sprawdźcie!

Multimedia

Olga Jankowska zachwyca urodą i talentem! Dorastała na oczach całej Polski. Jak się zmieniła?

Olga Jankowska urodziła się 12 września 1992 roku w Wołominie. Po raz pierwszy przed kamerą pojawiła się mając 14 lat, gdy zagrała w filmie Bogusława Lindy pt. „Jasne błękitne okna". Praca na planie spodobała jej się do tego stopnia, że postanowiła ją kontynuować. Ukończyła Aktor Studio w Warszawie.

Następnie, jak sama przyznała w jednym z wywiadów, zaliczyła mały epizod w serialu „Samo życie", jednak za swój prawdziwy debiut uważa serial „Barwy szczęścia", w którym występuje od 2008 roku do dzisiaj. Widzowie pokochali ją za kreację Klary Śliwińskiej. Poza „Barwami szczęścia", aktorkę mogliśmy zobaczyć jeszcze m.in. w jednym z odcinków „Komisarza Aleksa" czy „Miłości na bogato".

Marek spędzi miły wieczór z Olgą. To matka dziewczyny jego syna!Zobacz więcej

Co ciekawe, Olga Jankowska pasjonuje się nie tylko aktorstwem, ale również śpiewem. W 2013 roku wzięła udział w 3. edycji programu „The Voice of Poland", gdzie dotarła do półfinału. Zaryzykujemy stwierdzenie, że jej wykonanie piosenki „Tego chciałam", które jest wręcz najeżone emocjami, jest jednym z najlepszych w historii całego programu! Swoją przygodę z piosenką Olga Jankowska kontynuuje do dzisiaj; niedawno wykonała utwór promujący grę „Cyberpunk 2077", a także zajmuje się pisaniem tekstów dla innych artystów.

Olga Jankowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Stara się mieć bezpośredni kontakt ze swoimi fanami, z którymi często dzieli się bolesnymi historiami ze swojego życia, przez co odwagi mogą nabrać również jej obserwatorzy oraz obserwatorki.

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniła się Olga Jankowska!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Grand (gość)

  Kocham ją bardzo! Jest cudowna!

  07.02.2022 17:47
 • Grand (gość)

  Kocham ją bardzo! Jest cudowna!

  07.02.2022 17:47
 • Grand (gość)

  Kocham ją bardzo! Jest cudowna!

  07.02.2022 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×