"Barwy szczęścia". Olga Jankowska znowu na planie! Klara powróci?

Olga Jankowska, która kilka miesięcy temu odeszła z serialu "Barwy szczęścia", znowu pojawiła się na planie! Czy Klara powróci? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Prawie rok temu, Olga Jankowska, czyli Klara z serialu "Barwy szczęścia", podjęła decyzję o odejściu z produkcji TVP. Jej postać ostatni raz pojawiła się w 1991. odcinku - Klara dostała stypendium literackie w USA i wyjechała tam razem z mężem Hubertem (Marek Molak) i córeczką.

Justin chce zamieszkać z Mariolą! Ich relacja przerodzi się w coś poważniejszego?Zobacz więcej

Po jakimś czasie Hubert wrócił do kraju, by zająć się karierą Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Niestety przez jego ekscesy, Pyrka dostał zakaz opuszczania kraju, więc nie mógł dołączyć do rodziny w Stanach. W tym czasie zaczęła się koło niego kręcić Mariola (Agnieszka Mrozińska), co bardzo nie spodobało się Agacie (Natalia Zambrzycka). Była pewna, że to koniec małżeństwa brata...

Tymczasem na plan serialu znowu wróciła Olga Jankowska! Agnieszka Mrozińska, czyli serialowa Mariola, poinformowała o tym Instagramie, zamieszczając wspólne zdjęcie. Wygląda na to, że Klara wróci do Polski! Czy tylko na chwilę, by ratować swoje małżeństwo? A może na stałe? Tego dowiemy się pewnie dopiero za kilka miesięcy!

Jacek Kawalec i Izabela Trojanowska dołączyli do obsady! Kogo zagrają?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×