"Barwy szczęścia". Piotr Jankowski odchodzi z serialu po 11 latach! Co się stało?

"Barwy szczęścia". Piotr Jankowski, który gra w serialu już 11 lat postanowił rozstać się z produkcją. Co się stało. Jak zakończy się wątek Piotra Walawskiego?

Multimedia

"Barwy szczęścia" - Piotr Jankowski odchodzi z serialu

Piotr Jankowski - aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Największą popularność przyniosła mu rola Piotra Walawskiego w serialu "Barwy szczęścia". Aktor wciela się w tę postać od 11 lat. Jak informuje Wirtualna Polska, Piotr Jankowski postanowił rozstać się z tą produkcją.

W rozmowie z serwisem aktor przyznał, że o odejściu z serialu myślał już od jakiegoś czasu.

Iga nazwie Piotra mordercą! Zabierze mu Miłosza?Zobacz więcej

Decyzja o rezygnacji z serialu "Barwy szczęścia" kiełkowała w mojej głowie od jakiegoś czasu, ponieważ przez 11 lat w życiu bohatera wydarzyło się wiele. Około 5 związków, liczne romanse, trójka dzieci - każde z inną kobietą, rozwody, a teraz śmierć córki. Pomyślałem, że to dobry moment.

Piotr Jankowski dodał także, że kolejnym powodem, przez który podjął taką decyzję było nieakceptowalne dla niego zachowanie jednej osoby z produkcji. Aktor dodał, że przez tyle lat zdążył się zżyć i zaprzyjaźnić z koleżankami i kolegami z planu.

Przypomnijmy, że w 2016 roku z "Barwami szczęścia" pożegnała się Katarzyna Zielińska, czyli serialowa żona Piotra Jankowskiego. Ich związek, małżeństwo i jego rozpad wzbudzało wiele emocji wśród widzów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×