"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Agata zerwie z Pawłem? Nowa miłość Pyrki [CO SIĘ WYDARZY?]

Hubert od początku nie lubił Pawła, chłopaka swojej siostry. Po domniemanej zdradzie Agata wyrzuci partnera z domu! Na szczęście, dziewczyna szybko znajdzie pocieszenie w ramionach kogo innego. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) odkryje, że Paweł (Mateusz Rzeźniczak) spędził sylwestrową noc z Marzeną (Anna Stela). Będzie na tyle wściekła, żeby zerwać ze swoim dotychczasowym chłopakiem? Na to wygląda, bo w jej życiu niedługo pojawi się ktoś całkiem nowy!

Angela pojawi się w nowych odcinkach? Co dalej z rolą Heleny Englert w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Patryk (Konrad Skolimowski), brat Jowity (Magdalena Żak), odegra dużą rolę w życiu rodziny Pyrków! Aktorowi wcielającemu się w tę postać na wielu zdjęciach towarzyszą Marek Molak - czyli Hubert z serialu "Barwy szczęścia" - oraz sama Natalia Zambrzycka. Konrad to mega gość i możliwe, że zagości u nas na dłużej - tak Molak skomentował obecność Skolimowskiego, a co za tym idzie Patryka w pobliżu Pyrków.

Czy Agata wyrzuci niewiernego Pawła z domu i zwiąże się z Patrykiem? Taki obrót spraw na pewno ucieszyłby Huberta, który od samego początku nie ufał Pawłowi. Oby tym razem Pyrka znalazła kogoś, kto nie będzie jej wykorzystywał do własnych celów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ekstra facet (gość)

  Agata powinna być z Patrykiem to jest facet dla niej jest bardzo przystojny i lepiej pasuje do Agaty niź Paweł jak cukiereczek tylko do zjedzenia

  29.11.2018 14:51
 • Huanita. (gość)

  Kto to jeszcze oglada!

  22.07.2018 12:41
 • Youtube (gość)

  Z inspiracji @nikolaa_nikola na pewno KAMIL SŁOWIK NIE WIEM CO MAM ROBIĆ TO NA RAZIE JEST OK ALE NIE FMC W TYM

  19.07.2018 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×