"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Angela pojawi się w nowych odcinkach? Co dalej z rolą Heleny Englert w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Helena Englert zniknęła jakiś czas temu z serialu "Barwy szczęścia", w którym gra Angelę - córkę Sebastiana. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta pojawi się jednak w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach, ale czy zostanie w serialu na dłużej?

Multimedia

Helena Englert wciela się w postać córki Sebastiana w "Barwach szczęścia" od 2016 roku. Jej bohaterka - Angela, przyleciała do Polski po śmierci mamy z Kanady. Zbuntowana nastolatka sporo namieszała w życiu ojca oraz nowych przyjaciół - Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). W styczniu 2018 roku media obiegła informacja o zawieszeniu zdjęć z Heleną Englert w związku z przygotowaniami młodej aktorki do międzynarodowej matury, która miała otworzyć jej drzwi do szkoły filmowej w Londynie.

Jak zakończył się wątek serialowej Angeli? Córka Sebastiana zerwała ze swoim nauczycielem Robertem (Józef Grzymała) i wyjechała w podróż dookoła świata, którą sprezentowali jej na 18. urodziny najbliżsi.

Helena Englert jedzie do Los Angeles! Zrobi karierę w Hollywood?Zobacz więcej

Czy Helena Englert powróci w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2018? Wiadomo, że córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta pojawi się na pewno w rozmowie telefonicznej. Angela zaniepokojona romansem ojca z jej rówieśniczką zadzwoni do Oliwki i Kajtka, by omówić z nimi zaistniałą sytuację. Na razie nie wiadomo, czy Helena Englert powróci do "Barw szczęścia" na dobre.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Telewidz (gość)

    Moim zdaniem jest najlepsza z całej tej grupy młodzieży, gra fenomenalnie, uroda rzecz gustu, napewno dojrzeje

    17.07.2018 22:42
  • Duda (gość)

    Pytam: po co????? Skoro tak szumnie ogłosiła, że aspiruje do ambitniejszych projektów?????

    17.07.2018 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×