"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Artur zostanie skazany? Ewunia go pogrąży! [CO SIĘ WYDARZY?]

Po śmierci Marty jej mąż zatracił się w pragnieniu zemsty. Ta żądza może zaprowadzić go za kratki! Jak zeznania Ewuni wpłyną na przebieg śledztwa? Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Jacek Rozenek) próbował zabić mordercę swojej żony, Marty (Katarzyna Zielińska). Niestety, Krzepiński (Marek Kossakowski) przeżył, a teraz Chowańskiemu grozi więzienie. Okazuje się, że pogrążą go zeznania Ewuni (Gabriela Ziembicka)!

Władek i Darek wezmą ślub? Wszystko dzięki Julicie! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1886. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dziewczynka wygada się Piotrowi (Piotr Jankowski), że wiedziała o zabójczych planach Chowańskiego. W trakcie śledztwa Krzepiński zezna, że Artur i Alicja (Monika Dryl) działali w zmowie. Czy zeznania Ewuni to potwierdzą?

Podczas spotkania z Umińską i Łukaszem (Michał Rolnicki) Walawski powie im, czego dowiedział się od córki i jaki wyrok grozi teraz Arturowi. - Ten pistolet to dowód na to, że działał z premedytacją - doda Piotr. Czy to oznacza, że zabójca Marty ostatecznie zatriumfuje, a Chowański spędzi resztę życia w więzieniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×