"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Carina i ojciec jej dziecka znów się spotkają! Co zrobi Tadeusz? [CO SIĘ WYDARZY]

Carina i ksiądz Tadeusz szybko nawiązali nić porozumienia. Okazuje się, że w jesiennych odcinkach ich relację czeka kolejna próba! Sprawdźcie, co po wakacjach wydarzy się w "Barwach szczęściach"!

Multimedia

W rozmowie z księdzem Tadeuszem (Jakub Mróz) zdenerwowana Carina (Divine Kitenge-Martyńska) wyznała, że spodziewa się dziecka. Od tej pory wszyscy zastanawiają się, kto jest jego ojcem. Pojawiły się spekulacje, że to tajemniczy Franek (Matuesz Banasiuk), który w przyszłych odcinkach namiesza w życiu rodziny Górków.

Bohaterowie serialu kibicują naszym podczas mundialu! Jakie przekąski przygotuje Aldona i Borys? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas jednego z wywiadów Jakub Mróz zdradził, że po rozpoczynających się właśnie wakacjach widzowie faktycznie poznają tożsamość byłego kochanka Cariny! Spotkanie z ojcem jej dziecka na pewno nie będzie łatwe dla dziewczyny. Co więcej, córka Stefana zdążyła już nawiązać bardzo intymną relację z księdzem Tadeuszem, który zaczyna czuć do niej coś więcej niż tylko sympatię. Jego również czekają trudne chwile!

Mam nadzieję, że gdy w serialu pojawi się ojciec dziecka Cariny, mój bohater - mimo emocjonalnych zawirowań - stanie na wysokości zadania.

Tak Jakub Mróz mówił o nadchodzących wydarzeniach. Czyżby zapowiadał się miłosny trójkąt między jego bohaterem, Cariną a nieznanym nam jeszcze tatą malucha?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×