"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Carina uwodzi! Czy rozbije związek Radka i Lidki? [CO SIĘ WYDARZY]

"Barwy szczęścia" od niedawna mają nową bohaterkę - Carina pojawiła się w serialu na początku 2018 roku i od razu wprowadziła zamęt w życie wielu bohaterów. Wygląda na to, że po wakacjach atmosfera wokół dziewczyny stanie się jeszcze gorętsza!

Multimedia

Carina (Divine Kitenge-Martyńska) okazała się nieznaną córką Stefana Górki (Krzysztof Kiersznowski), jednak z początku Waleria (Ewa Ziętek) wzięła ją za jego kochankę! Choć akurat w tym przypadku o romansie nie mogło być mowy, dziewczynie nie brakuje adoratorów. Powodzenie wśród mężczyzn może ściągnąć na nią kłopoty!

Czarnoskóra piękność zawróciła już w głowie księdzu Tadeuszowi (Jakub Mróz), który przez to uczucie zwątpił w swoje powołanie. Ich zażyła relacja zwróci niebawem uwagę Walerii. Wiadomo też, że po wakacjach dziewczynę czeka spotkanie z tajemniczym Frankiem (Matuesz Banasiuk). Czy chłopak okaże się ojcem jej nienarodzonego dziecka, czy może kimś zupełnie innym? Tego na razie nie wiadomo.

Divine Kitenge Martyńska - kim jest egzotyczna piękność z serialu TVP? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Carina od początku zyskała sympatię Radka (Filip Kosior), co nie podoba się jego ciężarnej żonie, Lidce (Emilia Warabida). Kobieta z niepokojem obserwuje ich zażyłość, a szalejące hormony na pewno nie pomogą jej zapanować nad zazdrością. Na tym jednak nie koniec!

Gwiazda na bajecznych wakacjach! Zobacz, gdzie odpoczywa! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W odcinku 1887. Carina poczęstuje swojego szefa przygotowanym przez siebie deserem. Radek nie będzie krył zachwycenia! Tymczasem całą scenę zobaczy Lidka, która od razu posądzi kelnerkę o próbę uwiedzenia przełożonego! Radek stanie przed trudnym dylematem - będzie musiał wybrać między spokojem swojej rodziny a lojalnością wobec francuskiej podopiecznej. Jaką decyzję podejmie? I co stanie się z Cariną, jeżeli straci pracę w Feel Good? Przecież już niedługo oprócz siebie samej będzie musiała utrzymać też małe dziecko!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×