"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Dramat Klary i Huberta! Zostaną uwięzieni w górach! [CO SIĘ WYDARZY]

Dramat w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2018! Klara i Hubert wraz z Marysią zostaną uwięzieni w górach! Co z nimi będzie? Czy dojdzie do tragedii? Sprawdź, co się wydarzy po wakacjach!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) wraz z Marysią (Joanna Śnieżyńska) wyjadą w góry na święta. Ostatniego dnia postanowią wyjść jeszcze na spacer. W drodze usłyszą, że na górze panują niekorzystne warunki pogodowe dlatego postanowią udać się do pobliskiego schroniska na herbatę. Niestety zboczą ze szlaku...

Serial wraca po wakacyjnej przerwie! Sprawdź, co się wydarzy! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Klara i Hubert będą w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nagle zobaczą, jak z gór osuwa się lawina! W ostatniej chwili uda im się dotrzeć do bacówki, gdzie będą mieli nadzieję się schronić. Niestety śnieg zasypie chatkę, a kiedy Hubert będzie chciał zadzwonić po pomoc okaże się, że jego telefon jest rozładowany.

Wiadomość o zagrożeniu lawinowym w Tatrach dotrze do Agaty (Natalia Zambrzycka). Kiedy telefony Huberta i Klary nie będą odpowiadać, postanowi zadzwonić do hotelu, w którym się zatrzymali. Wpadnie w panikę kiedy dowie się, że ich samochód wciąż jest na parkiecie. Służby ratownicze zostaną poinformowane, a tymczasem Hubert straci przytomność! Klara będzie przerażona. Czy uda się uratować ją i jej najbliższych?

Natalia urodzi córeczkę! Wilk porwie dziecko i wyjedzie za granicę?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Katarzyna (gość)

    Napewno wyjdą cali

    29.08.2018 21:00
  • Patrycja (gość)

    Uratuje was Agata

    28.06.2018 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×