"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Hubert straci przytomność! Czy Klara go uratuje? [CO SIĘ WYDARZY?]

Hubert i Klara mają za sobą burzliwą przeszłość - pogrążona w depresji poporodowej dziewczyna uciekła z domu, zostawiając męża samego z dzieckiem. Teraz, gdy wszystko zdaje się wreszcie układać po ich myśli, parę czekają dramatyczne wydarzenia!

Multimedia

Twórcy serialu "Barwy szczęścia" uchylili rąbka tajemnicy i upublicznili zwiastun nowego sezonu produkcji. Zapowiada się, że po wakacjach Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

Carina uwodzi! Czy rozbije związek Radka i Lidki? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W materiale widać Agatę (Natalia Zambrzycka), która zdenerwowana rozmawia z kimś przez telefon. Mój brat od wczoraj nie dał znaku życia! - krzyczy do słuchawki. Tymczasem Hubert leży nieprzytomny na podłodze, a Klara bezskutecznie próbuje go obudzić! W tle słychać płacz dziecka. Zdaje się, że młodzi małżonkowie są uwięzieni w drewnianej chatce, z której nie mogą się wydostać. Klara rozpaczliwie wzywa pomocy!

Czy to oznacza, że Hubert umrze? To właśnie wydaje się sugerować wypowiedź Natalii Zambrzyckiej: W rodzinie Pyrków wydarzy się spora tragedia - stwierdza aktorka w zwiastunie. Jeżeli pomoc nie dotrze na czas, Hubert może się już nigdy nie obudzić! Co wtedy stanie się z uwięzionymi w chatce Klarą i Marysią?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×