"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Hubert w traumie po wypadku! Klara go zostawi? [CO SIĘ WYDARZY?]

Hubert nie będzie mógł pozbierać się po wypadku w górach, a wkrótce wyjdzie na jaw, że doświadcza niepokojących wizji... Jego koszmary wpłyną na relacje między Pyrkami! Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Po lawinie, w której on i jego rodzina o mały włos nie stracą życia, Hubert (Marek Molak) będzie doświadczał niepokojących wizji. Niestety, dręczące koszmary wpłyną na relacje Pyrki z Klarą (Olga Jankowska).

Artur zostanie skazany? Ewunia go pogrąży! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W nowych odcinkach po wakacjach Hubert, Klara i Marysia (Joanna Śnieżyńska) utkną w opuszczonym schronisku. Ocali ich ekipa ratunkowa, jednak Pyrka będzie wymagał długiego leczenia. Kiedy w końcu uda mu się wrócić do domu, wyjdzie na jaw, że to nie koniec dramatu!

Huberta będą dręczyć senne koszmary związane z wypadkiem w górach. W jego wizjach on i Klara będą mieli jeszcze jedno dziecko - syna! Myśl o potomku nie da Hubertowi spokoju. W 1896. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Pyrka zaproponuje żonie, by spróbowali powiększyć rodzinę, jednak ona nie będzie chciała o tym słyszeć... Czy to koniec małżeństwa Klary i Huberta?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×