"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Jola nie ufa Jankowi? Ona i Lidka mają kłopoty! [CO SIĘ WYDARZY?]

Bohaterów serialu "Barwy szczęścia" czekają kłopoty finansowe! Czy nieposkromiona natura Joli pozwoli jej podjąć rozsądną decyzję, czy górę wezmą emocje i... sympatia do przystojnego trenera?

Multimedia

Kasia (Katarzyna Glinka) przed swoim wyjazdem do Dubaju sprzedała klub Joli (Małgorzata Potocka). Niestety, wygląda na to, że nowa właścicielka nie do końca radzi sobie z tym wyzwaniem! Już niedługo Kozłowska stanie przed trudną decyzją!

Natalia i inni w nowej czołówce! Będzie wakacyjnie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jola (Małgorzata Potocka) odkryje, że Fitness Klub stoi na skraju bankructwa. Janek (Przemysław Redkowski) od razu zaproponuje jej, żeby sprzedała interes, dopóki jeszcze ma on jakąś wartość. Choć jego żona i Lidka (Emilia Warabida) wezmą te słowa za żart, Kozłowski nie odpuści i będzie wciąż nalegał na sprzedaż klubu.

Wtedy do dyskusji włączy się Tomek (Tomasz Błasiak), który uważa, że trzeba walczyć do samego końca! Niestety, Górski już pokazał, że potrafi manipulować kobietami, być może i teraz uda mu się przekonać szefową, żeby nie ufała opinii własnego męża.

Hubert i Agata trwają w konflikcie! Paweł znów skłóci Pyrków? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Co wybierze Jola? Czy postawi na bezpieczne rozwiązanie i spróbuje odzyskać przynajmniej część zainwestowanych pieniędzy, czy po raz kolejny odezwie się w niej duch ryzykanta i Kozłowska zrobi wszystko, żeby uratować upadający biznes? Znając charakter Joli, bardziej prawdopodobna wydaje się ta druga opcja... Jak cała sprawa wpłynie na małżeństwo Kozłowskich?

Zobacz galerię

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×