"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Kasia wraca z Dubaju! Jak zareaguje na Carinę? [CO SIĘ WYDARZY?]

Kasia wyjechała do Dubaju, aby tam objąć posadę instruktorki fitness w hotelu. Pod jej nieobecność w sąsiedztwie zaszło wiele zmian. Po wakacjach kobieta wróci w rodzinne strony i odkryje, że ma siostrę!

Multimedia

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) dopiero niedawno dowiedział się, że ma dorosłą córkę. Przyjazd Cariny (Divine Kitenge-Martyńska) wzbudził początkowo spore zamieszanie, jednak w końcu dziewczyna wyjaśniła krewnym, kim jest i dlaczego zjawiła się w Polsce. Obecnie mieszka z ojcem i spodziewa się dziecka. Problem w tym, że przebywająca za granicą Kasia (Katarzyna Glinka) nie wie o jej istnieniu!

Artur stanie się mordercą? Krzepiński znów atakuje! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W "Barwach szczęścia" możemy się spodziewać wielkiego powrotu. Po kilku miesiącach nieobecności do kraju przyjedzie Kasia. Kobietę czeka wiele niespodzianek - nie dość, że pozna swoją przyrodnią siostrę, to jeszcze dowie się, że już wkrótce zostanie ciocią! Kasia będzie wściekła, że Stefan zdradził jej matkę!

Siostry nie będą miały czasu, żeby się polubić - Kasia szybko wróci do Dubaju. Co więcej, w życiu Górków pojawi się nowy, tajemniczy mężczyzna, w którego rolę wcieli się Mateusz Banasiuk. Czy pomoże on córkom Stefana przełamać lody, czy może wywoła dodatkowe konflikty? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×