"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Klara odejdzie przez Kniewskiego? Szykuje się nowy romans! [CO SIĘ WYDARZY?+ZDJĘCIA]

Olga Jankowska swoim odejściem z "Barw szczęścia" wywołała masę spekulacji. Teraz pojawiło się podejrzenie, że Klara może paść ofiarą intrygi ułożonej przez duet pisarzy! Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach w "Barwach szczęścia".

Multimedia

Klara (Olga Jankowska) już niedługo zniknie z serialu "Barwy szczęścia". Co sprawi, że dziewczyna znów zdecyduje się opuścić Huberta (Marek Molak) i Marysię (Joanna Śnieżyńska)? Nowe światło na całą sprawę rzucił Michał WItkowski, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z planu serialu.

Kto jest ojcem dziecka Cariny? Z kim piękna kelnerka będzie wychowywać maluszka? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Powieść Klary "Wyrodna matka" zwyciężyła w prestiżowym konkursie, w którym udział brał również inny autor, Kniewski (Michał WItkowski). Niedoszły wygrany powróci w 1955. odcinku "Barw szczęścia", a wraz z nim pojawi się nowy bohater - młody pisarz (Marcel Borowiec).

Dochodzi młody pisarz, którego zły Kniewski będzie ściągał na złą drogę (...). Chłopię przyjechało z małego miasteczka i jest niewinne, lecz długo takim nie pozostanie... - napisał Witkowski o nowym bohaterze. Na tym jednak nie koniec! - Kniewski po wakacjach: częściej, ostrzej i więcej! Będzie demonem zła! Pojawią się też nowe postacie, z którymi Kniewski wejdzie w bolesne interakcje i romanse - dodał pisarz na Facebooku.

Czy to dwaj literaci sprawią, że Klara opuści rodzinę Pyrków? Odpowiedź przyniosą nowe odcinki "Barw szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×