"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Kto jest ojcem dziecka Cariny? Z kim piękna kelnerka będzie wychowywać maluszka? [CO SIĘ WYDARZY]

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2018 Carina znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej. Piękna kelnerka, która spodziewa się dziecka nie będzie mogła jednak narzekać na brak adoratorów. Z kim będzie wychowywać maluszka?

Multimedia

Córka Stefana, która całkiem niedawno pojawiła się w serialu "Barwy szczęścia" zdążyła już nieźle namieszać w relacjach niektórych bohaterów. Piękna kelnerka obecnie spodziewa się dziecka, którego ojcem okaże się... Franek (Mateusz Banasiuk).

Chłopak zachował się jednak bardzo nieodpowiedzialnie - stracił pracę i zaczął pić i dlatego Carina zerwała z nim kontakt. W 1893. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek pojawi się u księdza Tadeusza, któremu wyzna, że zawiódł jako mężczyzna. Doda też, że zrozumiał w końcu, że Carina jest miłością jego życia.

Mateusz Banasiuk dołączył do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, ale córka Stefana zdążyła już nawiązać bardzo intymną relację z księdzem Tadeuszem, który zaczyna czuć do niej coś więcej niż tylko sympatię.

Mam nadzieję, że gdy w serialu pojawi się ojciec dziecka Cariny, mój bohater - mimo emocjonalnych zawirowań - stanie na wysokości zadania - przyznał niedawno Jakub Mróz, czyli serialowy ksiądz.

Czy Carina w "Barwach szczęścia" po wakacjach zostanie wplątana się w miłosny trójkąt? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Biała siła (gość)

    Jaka ona piękna ?. Carina to czarnucha . Polska dla Polaków a murzynów my tu nie chcemy !!!.

    25.07.2018 13:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×