"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Olga Jankowska odchodzi z serialu! Hubert i Klara rozstaną się przez dziecko? [CO SIĘ WYDARZY?]

Hubert i Klara mają przed sobą trudne chwile. Po tym, jak uda im się uratować z katastrofy w górach, młodych małżonków czeka trudna rozmowa na temat wspólnej przeszłości. Sprawdźcie, co po wakacjach wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Olga Jankowska po 10 latach zdecydowała się odejść z serialu "Barwy szczęścia"! Aktorka podobno ma już za sobą ostatni dzień na planie produkcji. W jaki sposób jej postać zniknie z życia rodziny Pyrków i co do tego doprowadzi?

Agata zerwie z Pawłem? Nowa miłość Pyrki [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Hubert (Marek Molak) cudem ocaleje z katastrofy w górach. Jeszcze podczas pobytu w szpitalu przyśni mu się, że on i Klara (Olga Jankowska) mają drugie dziecko - tym razem synka! Co na to powie jego żona?

Po wypadku Hubert jeszcze bardziej skupi się na rodzinie i życiowych priorytetach. Podczas rozmowy z Klarą spróbuje namówić ją na kolejne dziecko. Niestety, dziewczyna boi się nawrotu depresji poporodowej. Nadal pamięta, jak chciała porzucić Huberta i Marysię (Joanna Śnieżyńska).

Angela pojawi się w nowych odcinkach? Co dalej z rolą Heleny Englert w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Klara przekona ukochanego, żeby zaczekali z następnym dzieckiem. Zastrzeże też, że być może nigdy nie będzie gotowa na kolejną ciążę. Hubert zrozumie obawy swojej żony, jednak nie przestanie marzyć o synku... Czy to pragnienie stanie się przyczyną rozpadu ich rodziny? Jak długo Hubert będzie w stanie czekać, aż Klara zdecyduje się znów zajść w ciążę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×