"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Paweł zdradzi Agatę?! Spędzi noc sylwestrową z Marzeną! [CO SIĘ WYDARZY]

Marzena stara się być jak najbliżej Pawła. Czy chodzi jej tylko o względy zawodowe? Po wakacjach 2018 Piasecki spędzi z nią noc sylwestrową! Co na to Agata? Czy zostanie zdradzona? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) poznał Marzenę (Anna Stela), gdy przygotowywał się do pracy nad filmem o życiu Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska). Dziewczyna spodobała mu się tak bardzo, że postanowił obsadzić ją w głównej roli. Agata (Natalia Zambrzycka) od początku nie była zadowolona z tego pomysłu.

Dramat Klary i Huberta! Zostaną uwięzieni w górach! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po dramacie, jaki spotka Klarę (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) w górach, Agata postanowi czuwać przy bracie w szpitalu. Zbiegnie się to w czasie z nocą sylwestrową. To właśnie wtedy do Pawła niespodziewanie przyjdzie Marzena. - Zamierzałeś gnić sam w domu? - zapyta, po czym zaproponuje, aby razem powitali Nowy Rok.

Po kilku kieliszkach szampana Marzena i Paweł pójdą spać, a rano w domu zjawi się Agata, która zacznie podejrzewać, że Paweł ją zdradził! - Spałeś z nią? - zapyta wprost. Piasecki zacznie jednak tłumaczyć, że pracował z Marzeną nad nowym projektem, co wcale nie osłabi złości Agaty. Kilka godzin później Paweł poinformuje ją, że postanowił się wyprowadzić. Czy to koniec ich związku?

Powrót Iwony! Najstarsza z rodzeństwa Pyrków uratuje Huberta i Klarę? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×