"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Powrót Iwony! Najstarsza z rodzeństwa Pyrków uratuje Huberta i Klarę? [CO SIĘ WYDARZY]

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2018 będzie dramatycznie. Klara i Hubert i Marysią zostaną uwięzieni w górach! Na ratunek przybędzie jednak najstarsza z rodzeństwa Pyrków - Iwona, która wróci z misji w Syrii. Czy dzięki niej Hubert i jego rodzina przeżyją? Sprawdź, co się wydarzy po wakacjach 2018 w serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Jaga (Maria Dębska) z "Barw szczęścia" zorganizowały zbiórkę pieniędzy dla rodziny Fayada (Amin Bensalem), a później wyleciały na Bliski Wschód. Jak się jednak teraz okazuje, najstarsza z rodzeństwa Pyrków wróci do Polski, po tym jak Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) i Marysią (Joanna Śnieżyńska) zostali uwięźnieli w górach. Czy będzie pomagała w akcji ratowniczej? tego na razie nie wiadomo.

W rodzinie Pyrków wydarzy się spora tragedia i to wystawi rodzinę na ciężką próbę - ujawniła Natalia Zambrzycka w kulisach serialu "Barwy szczęścia".

Natalia i Klemens będą razem? Wilk trafi za kratki? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Przypominamy, że o dramacie w górach, jako pierwsza dowie się Agata (Natalia Zambrzycka). Kiedy telefony Huberta i Klary nie będą odpowiadać, dziewczyna postanowi zadzwonić do hotelu, w którym się zatrzymali. Niedługo potem okaże się, że Hubert stracił przytomność! Co będzie z Pyrkami? Wszystko wskazuje na to, że pomoc nadejdzie w ostatniej chwili!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×