"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Powrót Kasi i Iwony, dramatyczny poród Cariny oraz lawina w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Nowe odcinki "Barw szczęścia" już od 27 sierpnia w TVP2! W zwiastunie widać, że jesienią 2018 czeka nas sporo emocji. Wszystko za sprawą bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce. Zobacz wideo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2018 wiele się wydarzy. Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) będą już po ślubie. Alicja (Monika Dryl) wyjdzie ze szpitala i od razu uda się do Łukasza (Michał Rolnicki). Dziennikarka będzie się bała, że - tak jak Chowański (Jacek Rozenek) - zostanie aresztowana i oskarżona o współudział w usiłowaniu zabójstwa Krzepińskiego (Marek Kossakowski).

Krzepiński spędzi resztę życia na wózku? Będzie się mścił? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jowita (Magdalena Żak) dowie się od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski), że Sebastian (Kacper Krupski), z którym nastolatka wdała się w romans, jest ojcem ich przyjaciółki Angeli (Helena Englert). Dziewczyna obiecuje zerwać znajomość, ale za plecami przyjaciół dzwoni do kochanka i umawia się z nim na kolejną schadzkę.

Przed powrotem do Warszawy Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) z Marysią (Joanna Śnieżyńska) pójdą na ostatni spacer, w trakcie którego zgubią drogę. Tymczasem pogoda w górach szybko się zmienia, zaczną schodzić lawiny. Pyrkowie będą w poważnym niebezpieczeństwie!

Hubert w traumie po wypadku! Klara go zostawi? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Ksiądz Tadeusza (Jakub Mróz) wyjawi Grzelakowej (Sławomira Łozińska), że przeżywa kryzys powołania. Duchowny wciąż będzie szukał kontaktu z Cariną (Divine Kitenge-Martyńska). Ta natomiast będzie coraz lepiej dogadywać się z Radkiem (Filip Kosior). Oboje lubią swoje towarzystwo w Feel Good, co zacznie przeszkadzać Lidce (Emilia Warabida). Morawska da odczuć kelnerce swoją niechęć. Wkrótce w życiu Cariny pojawi się ojciec jej dziecka, który w dramatycznych okolicznościach odbierze poród!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×