"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Ślub Julity i Józka! Zobacz zdjęcia z wesela! [CO SIĘ WYDARZY, GALERIA]

Ślub Julity i Józka w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2018! Młody piłkarz i piękna fizjoterapeutka wreszcie będą szczęśliwi, a przy okazji... zrobią coś dobrego dla innych. Zobacz zdjęcia z wesela tej pary!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) są bardzo młodzi, ale sporo już przeszli. Początkowo Julita chciała związać się z młodym piłkarzem dla pieniędzy - miała nadzieję, że jego kariera nabierze rozpędu i przy nim spełni swoje marzenia o życiu w dostatku. Żeby zatrzymać o przy sobie wymyśliła nawet, że spodziewa się dziecka. Wkrótce jednak naprawdę zaszła w ciążę, ale w wyniku tragicznych okoliczności dziecko zmarło. Mimo wielu przeszkód, Julita i Józek będą w końcu szczęśliwi!

Julita i Józek wezmą ślub dla pieniędzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Julita i Józek są już po ślubie. Młodzi wyprawią aż dwa huczne wesela - w Warszawie i w Kopytkowie - i na obu będą szaleć razem z przyjaciółmi - Władkiem (Przemysław Stippa) i Darkiem (Andrzej Niemyt).

Sałatkowie, tak jak zapowiadali, sprzedadzą ślubne zdjęcia prasie i sfinansują operację chorego chłopca. Zobacz pierwsze zdjęcia ze ślubnej imprezy Julity i Józka!

Kasia wraca z Dubaju! Jak zareaguje na Carinę? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ZDJECIA Z PLANU CZOLOWKI (gość)

    BAWRY SZCZESCIA

    22.06.2018 10:52
  • Fanka (gość)

    Fizjoterapeutka????hahahahhahaha chyba masażystka jak już 😂😂😂😂

    14.06.2018 13:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×