"Barwy szczęścia" po wakacjach 2018. Władek i Darek wezmą ślub? Wszystko dzięki Julicie! [CO SIĘ WYDARZY?]

Władek po rozstaniu z Maćkiem myślał, że już nigdy nie znajdzie prawdziwej miłości. Na szczęście spotkał Darka i wygląda na to, że ma wobec niego poważne plany... Sprawdźcie, co czeka bohaterów serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach!

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od sierpnia 2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1885. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) odwiedzą Darka (Andrzej Niemyt) i Władka (Przemysław Stippa), żeby pokazać im odebrane przed chwilą zdjęcia ze swojego ślubu i wesela. Przy okazji dojdzie między nimi do interesującej rozmowy...

Krzepiński spędzi resztę życia na wózku? Będzie się mścił? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To był niby nasz ślub, ale wy też wyglądaliście jak para - stwierdzi Julita, patrząc na fotografie. Władek szybko jej przypomni, że przecież on i Darek po prostu są parą. Józek i jego żona niedługo potem wrócą do siebie, ale Cieślak i jego partner nie będą mogli tak łatwo zapomnieć o tej wymianie zdań.

Władek, pod wpływem słów Julity, zasugeruje Darkowi, że oni też mogliby w przyszłości stanąć na ślubnym kobiercu. Czy to pierwszy krok w kierunku kolejnego wesela? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×