"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Agata zarazi się od Iwony i także ciężko zachoruje! Przeżyje? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach okaże się, że przebywająca na Ukrainie Iwona poważnie zachorowała! Agata natychmiast pojedzie ją odwiedzić, a jak wróci, to zauważy u siebie te same objawy... Sprawdź, co się wydarzy w "Barwach szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach spełnią się najgorsze obawy Pyrków - Iwona (Izabela Zwierzyńska) poważnie zachoruje na Ukrainie! Będzie miała wysoką gorączkę i będzie majaczyć, a lekarze nie będą wiedzieli, co jej dolega!

Iwona poważnie zachoruje! Nie przeżyje epidemii na Ukrainie?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w domu Pyrków pojawi się Jewgienij (Zachariasz Muszyński), który poinformuje Agatę (Natalia Zambrzycka) o chorobie jej siostry. Ta natychmiast postanowi odwołać swój wcześniej zaplanowany wyjazd do Izraela i pojedzie na Ukrainę, by przywieźć Iwonę do domu. Kiedy Agata wróci do Polski, Patryk (Konrad Skolimowski) zauważy u niej te same objawy. Kiedy zacznie majaczyć w gorączce i powie mu: - Chcę do mamy i taty, zabierz mnie stąd szybko! - Patryk zorientuje się, że zaraziła się od Iwony i wezwie pogotowie.

Pyrka trafi na ostry dyżur i będzie przekonana, że wkrótce umrze! Czy lekarze odkryją, co jej dolega i znajdą lekarstwo?

Tadeusz stracił wiarę?! Już nie będzie księdzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×