"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Bożena i Bruno w klinice leczenia niepłodności. Zostaną rodzicami? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Bożena i Bruna udadzą się do kliniki leczenia niepłodności. Inwazyjne metody nie do końca ich przekonają, dlatego para postanowi rozważyć adopcję. Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) będzie namawiać męża (Lesław Żurek) na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Bruno pomimo początkowej niechęci zgodzi się na pomysł ukochanej.

Iwona dowie się, co jej dolega! Umiera?!Zobacz więcej

Małżeństwo wybierze się na spotkanie z szefową kliniki leczenia niepłodności. Kobieta wyjaśni im procedury, które trzeba przejść by zostać rodzicami. Bożena i Bruno nie będą jednak przekonani. Zrezygnowany Stański stwierdzi, że nie jest to rozwiązanie dla nich i... wpadnie na pomysł adopcji! - Nie mówię, że już, ale może kiedyś... Akurat w tym wypadku nie musimy się spieszyć - zaproponuje żonie. Bożena obieca zastanowić się nad taką możliwością.

Czy para umówi się na wizytę w ośrodku adopcyjnym? O tym przekonamy się już po wakacjach!

Tomek zacznie szantażować Mariolę ich sekstaśmą! Osiągnie swój cel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×