"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Celina zrobi Reginie scenę zazdrości o Franka! Dalej coś do niego czuje? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Celina dowie się, że Regina podaje się w szpitalu za dziewczynę Franka. Bardzo się jej to nie spodoba... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do poważnego wypadku autobusu. Jednym z pasażerów, który bardzo w nim ucierpi będzie Franek (Mateusz Banasiuk). Niestety jego stan będzie poważny i po przeprowadzonej operacji, lekarze będą musieli wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej.

Regina zrozumie, że kocha Franka! Wyzna mu miłość?Zobacz więcej

Te dramatyczne wydarzenia uświadomią Reginie (Kamila Kamińska), że naprawdę coś czuje do Falkowskiego. Natychmiast zjawi się w szpitalu, ale lekarze nie będą chcieli jej niczego konkretnego powiedzieć, więc poda się za jego dziewczynę. W ten sposób dowie się, że Franek został niemal wgnieciony w fotel, a w jego klatce piersiowej utknął ogromny kawałek szyby... Mimo że będzie chciała stale czuwać przy jego łóżku, to będzie musiała jednak wrócić do fitness klubu. Tam spotka Celinę (Orina Krajewska), która jak tylko dowie się, że Czapla udawała dziewczynę jej byłego, od razu się zdenerwuje!

Czy dojdzie między nimi do kolejnej kłótni o Franka?

Regina zniszczy kolejny związek Celiny! Nie pozwoli jej być z Hermanem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×