"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Fatalna decyzja Joli! To przez nią córka Piotra zginie? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do wypadku autobusu z dziećmi. Monika, córka Piotra i Igi będzie w ciężkim stanie i to Jola będzie się za to obwiniać! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) postanowił zorganizować wyjazd na finał Pucharu Polski dla dzieci z parafii. Okazało się, że zgłosiło się całkiem sporo uczestników, w tym dzieci Piotra (Piotr Jankowski), więc duchowny musiał szukać dodatkowych rąk do pomocy. Dlatego poprosił o pomoc Jolę (Małgorzata Potocka), Władka (Przemysław Stippa) i Franka (Mateusz Banasiuk), który siadł za kierownicą.

Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! Zobacz więcej

Niestety w pierwszym powakacyjnym odcinku serialu "Barwy szczęścia" autobus z dziećmi i ich opiekunami ulegnie wypadkowi i wyląduje w rowie. Pasażerowie trafią do pobliskiego szpitala, a tam okaże się, że Monika (Natalia Żyłowska), córka Piotra, jest w ciężkim stanie i musi być poddana poważnej operacji. Za ten fakt zacznie obwiniać się Jola! Okaże się, że tuż przed kraksą przesadziła dziewczynkę na przednie siedzenie autokaru. Gdyby tego nie zrobiła, może Monika nie walczyłaby o życie! Kozłowska nie będzie mogła sobie tego wybaczyć.

W szpitalu zjawi się także matka Moniki, Iga (Ada Fijał). Ona jednak znajdzie innego winnego o stan córki...

Powrót Igi! Zagrozi Piotrowi, że odbierze mu dzieci!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×