„Barwy szczęścia” po wakacjach 2019. Franek jednak wybudzi się ze śpiączki! Będzie zdrowy? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w "Barwach szczęścia" zobaczymy walkę lekarzy o życie Franka. Na szczęście Falkowski jednak wybudzi się ze śpiączki! Czy Regina wyzna mu swoje uczucia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Początek tego sezonu serialu "Barwy szczęścia" będzie obfitował w dużo emocji. Po tym, jak autobus wiozący dzieci na finał Pucharu Polski będzie miał wypadek, jego pasażerowie trafią do szpitala. Najbardziej ucierpi Franek (Mateusz Banasiuk).

Jacek Kawalec i Izabela Trojanowska dołączyli do obsady! Kogo zagrają?Zobacz więcej

Falkowski przejdzie poważną operację i zostanie wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. W szpitalu natychmiast pojawi się Regina (Kamila Kamińska), która poda się za dziewczynę Franka, by wyciągnąć od lekarzy informacje na jego temat. Później na miejsce przyjadą Stefan (Krzysztof Kiersznowski) oraz Waleria (Ewa Ziętek) i będą zachwyceni nową ukochaną niedoszłego zięcia. Tymczasem Regina w końcu zrozumie, że kocha Franka...

Kilka dni później Czapla dostanie wiadomość, że Franek wybudził się ze śpiączki! Natychmiast pojawi się u boku chłopaka. - Nareszcie! - wykrzyczy, gdy zobaczy, że Falkowski jest przytomny. Regina chwyci jego dłoń, przyłoży do ust i pocałuje. Będzie naprawdę wzruszona! Szybko okaże się, że Falkowski nie do końca pamięta, co się wydarzyło, ale Regina od razu zapewni go, że jest niewinny. Czy Czapla zdobędzie się na odwagę i wyzna mu swoje uczucia?

Regina zrozumie, że kocha Franka! Wyzna mu miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×