"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Iwona dowie się, co jej dolega! Umiera?! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Iwona trafi do szpitala z podejrzeniem tajemniczej choroby. Szybko okaże się, że nie jest to prawidłowa diagnoza! Co jej dolega? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) dowie się, że jej siostra Iwona (Izabela Zwierzyńska) poważnie zachorowała w Ukrainie. Natychmiast pojedzie ją odwiedzić i uda jej się sprowadzić ją do Polski.

Iwona poważnie zachoruje! Nie przeżyje epidemii na Ukrainie?Zobacz więcej

Pyrka od razu trafi do szpitala z objawami charakterystycznych dla groźnej mutacji grypy. Po wykonaniu badań, lekarze stwierdzą, że to nie to! Okaże się, że Iwona jest po prostu przemęczona. Pacjentka wyzna później Hubertowi (Marek Molak) i Markowi (Marcin Perchuć), że za dużo pracowała i przypłaciła to anemią. - Nie dojadałam, prawie w ogóle nie spałam... - przyzna im się.

Niespodziewanie Złoty zaproponuje Iwonie, by po wyjściu ze szpitala zamieszkała u niego! - Z przyjemnością się tobą zaopiekuję - zapewni pasierbicę. Niestety jego matka, Krystyna (Hanna Bieluszko), będzie zdecydowanie temu przeciwko i od razu zacznie się wtrącać! Nie będą mieli łatwego życia...

Tomek zacznie szantażować Mariolę ich sekstaśmą! Osiągnie swój cel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×