"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Jabłońska rzuci się z pięściami na Malwinę! Poleje się krew? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w "Barwach szczęścia" zdrada wyjdzie na jaw! Jabłońska dowie się, że Malwina spała z jej mężem. Postanowi osobiście rozmówić się z rywalką i rzuci się na nią z pięściami! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Malwina (Joanna Gleń) i Jabłoński (Marcin Kwaśny) zgodnie uznali, że ich małżeństwa nie mają przyszłości, wylądowali razem w łóżku. Teraz będą musieli ponieść tego konsekwencje...

Adam wyzna żonie, że ma romans! Jak zareaguje Wanda?Zobacz więcej

Po wakacjach, w 2083. odcinku serialu "Barwy szczęścia", Adam wyzna w końcu żonie, że spędził noc z Malwiną. Wanda (Agnieszka Przepiórska) będzie w szoku! Postanowi jednak walczyć o swoje małżeństwo i wybierze się do domu Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), by osobiście rozmówić się z rywalką. Kiedy zobaczy Malwinę, od razu ją zaatakuje i wykrzyczy - Chciałaś rozwalić moje małżeństwo?! Potem zażąda od niej, by na zawsze odczepiła się od jej męża.

Świadkiem tej sceny będzie Jerzy (Bronisław Wrocławski), który będzie bardzo zaskoczony romansem córki. Czy Malwina zostawi Adama w spokoju czy zwiąże się z nim? Dowiemy się wkrótce!

Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×