"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Jabłoński obieca żonie zerwać z kochanką! Co na to Malwina? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" romans Malwiny i Jabłońskiego wyjdzie na jaw! Adam przyzna się żonie do zdrady, ale obieca jej, że zostawi kochankę! Co na to Malwina? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tuż przed wakacjami w serialu "Barwy szczęścia" okazało się, że Malwina (Joanna Gleń) rozwodzi się z Przemkiem (Dobromir Dymecki). Nie rozpaczała jednak długo, a szczęście znalazła w ramionach Jabłońskiego (Marcin Kwaśny), który również nie był zadowolony ze swojego małżeństwa z Wandą (Agnieszka Przepiórska).

Jabłońska rzuci się z pięściami na Malwinę! Poleje się krew?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" dojdzie do kolejnej kłótni między Jabłońskimi, która da Wandzie do myślenia. By ratować swoje małżeństwo, postanowi w końcu posprzątać rzeczy Mii (Maria Ruddick) i wynieść je z domu. - Możemy wrócić do świata żywych. Dotarło do mnie, że niszczę nasze małżeństwo. Przepraszam i dziękuję, że to wytrzymałeś... - wyzna mężowi.

Wtedy Adam niespodziewanie powie jej prawdę o tym, że spędził noc z inną kobietą! Zapewni ją jednak, że zostawi kochankę i wróci do niej! Co zrobi Malwina, jak o tym usłyszy?

Jerzy nie chce rozwodu córki! Zniszczy romans Malwiny i Adama?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×