"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Kasia nie zgodzi się, żeby Ksawery miał kontrakt z siostrą! Co na to Łukasz? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w "Barwach szczęścia" Ksawery pozna swoją siostrzyczkę. Dzieci bardzo się polubią, ale gdy Kasia dowie się o ich spotkaniu, będzie wściekła! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Łukasz (Michał Rolnicki) dowiedział się, że ma córkę. W dodatku kobieta, która skorzystała z jego nasienia, Iza (Agnieszka Warchulska), chce mieć z nim jeszcze jedno dziecko. Choć Sadowski zdecydowanie się na to nie zgodził, to matka Paulinki (Lena Jastrzębska) nie zniknie z jego życia, tylko zacznie pracę w hotelu Stańskich!

Ksawery pozna swoją siostrzyczkę! Zaprzyjaźni się z nią?Zobacz więcej

Co gorsza Łukasz regularnie będzie widywał Paulinkę, bo Iza zapisze ją na warsztaty muzyczne z Wolanem (Krzysztof Anktowiak). Pech będzie chciał, że Łukasz na te same zajęcia przyprowadzi także Ksawerego (Bartosz Gruchot). Jego dzieci od razu się polubią! Sadowski będzie przerażony tym faktem, zaś Iza będzie triumfować. - Te dzieciaki od razu się zaprzyjaźniają, prawda? Nie to, co dorośli... - powie mu żartobliwie, ale Łukasz nie podejmie tematu. Szybko urwie rozmowę i wyjdzie z hotelu, a potem powie o wszystkim Kasi (Katarzyna Glinka). Ona również nie będzie zachwycona i obwini o całą sytuację Łukasza!

- Specjalnie zaprowadziłeś go na te zajęcia?
- Przecież planowaliśmy sprawdzić mu słuch u Wolana, prawda?
- Kochanie, planowaliśmy zanim pojawiła się Iza Małek i wasza córka!

Jak Kasia i Łukasz poradzą sobie w tej sytuacji? Czy Iza jeszcze namiesza w ich życiu? Tego dowiemy się wkrótce!

Dominika zginie? Błędy przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×