"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Kasia odejdzie od Łukasza?! Nie zniesie tego, że jej mąż ma drugie dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]

Pojawienie się Izy i Paulinki wystawi małżeństwo Kasi i Łukasza na bardzo ciężką próbę! Czy czeka ich rozstanie? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Łukasz (Michał Rolnicki) dowiedział się, że jest biologicznym ojcem jeszcze jednego dziecka, jego życie wywróciło się do góry nogami! Sadowski nie chciał poznać swojej drugiej "rodziny", ale Iza (Agnieszka Warchulska) i Paulinka (Lena Jastrzębska) i tak namieszają w życiu bohatera!

Ksiądz Tadeusz zrzuci sutannę i się zakocha?! W jego życiu pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

W 2084. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) poprosi Łukasza, aby zajął się Ksawerym. Sadowski postanowi zabrać syna do hotelu Stańskich. W tym samym czasie pojawi się tam Iza z córką! Łukasz będzie zauroczony dziewczynką, która od razu znajdzie wspólny język z jego synkiem. Gdy Kasia zobaczy, że Łukasz kręci się wokół Izy, zacznie ją zżerać zazdrość i zrobi mężowi awanturę:

- Po co poszliście na te zajęcia?

- Bo Ksawery chciał... Przecież i tak planowaliśmy sprawdzić jego słuch u Wolana!

- Tak! Ale to było, zanim w naszym życiu pojawiła się Iza Małek! I wasza córka! - wykrzyczy Kasia.

- Zapomniałem, że one tam będą. Miałem intensywny dzień, dużo się działo. Po prostu wyleciało mi z głowy - odpowie jej Sadowski.

- Ja ich z głowy wyrzucić nie umiem. Nie wiem, może to paranoja, ale odkąd zjawiła się ta kobieta mam wrażenie, że się od siebie oddalamy - stwierdzi Kaśka!

Waleria i Stefan będą czuwać przy łóżku Franka! Zastąpią mu rodziców?Zobacz więcej

Czy małżeństwo Kasi i Łukasza może się rozpaść? Tego dowiemy się z powakacyjnych odcinków serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Kaśka zawsze była egoistką. Ta dziewczynka jest tak samo dzieckiem Łukasza jak jej Ksawcio. Co więcej takich dzieci może być jeszcze sporo.

    03.07.2019 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×