"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Klara i Hubert się rozwiodą? Pisarka musi zawalczyć o swoją rodzinę! [CO SIĘ WYDARZY]

Klara wróci do Polski i spróbuje na nowo ułożyć sobie życie w ojczyźnie! Powrót do dawnego życia nie będzie jednak taki łatwy... Sprawdź, co czeka bohaterkę serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" znów będziemy mogli śledzić losy Klary (Olga Jankowska), która wraz z córką wróci ze stypendium w Stanach Zjednoczonych. Jak ułożą się jej relacje z rodziną?

Serialowa Klara wydała singiel! Jak wyszło?Zobacz więcej

Klara będzie musiała na nowo ułożyć swoje relacje z Hubertem (Marek Molak), z którym bardzo często kłóciła się już w trakcie pobytu w USA. Sytuacji wcale nie poprawi obecność Marioli (Agnieszka Mrozińska), nowej przyjaciółki Huberta, która tak łatwo nie zniknie z ich życia. Małżeństwo Pyrków zawiśnie na włosku...

Nieco lepiej ułoży się życie zawodowe Klary. Dziewczyna wyda kolejną książkę, a doświadczenie, które zebrała na stypendium zaowocuje wieloma sukcesami i sporym rozgłosem w literackim środowisku. Jedynie Kniewski (Michał Witkowski) będzie chciał podkopać jej pozycję.

Czy Klara zdoła uratować swoją rodzinę i na nowo ułożyć sobie życie w Polsce?

Joanna Opozda i Rafał Maślak w serialu! Kogo zagrają?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×