"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Ksawery pozna swoją siostrzyczkę! Zaprzyjaźni się z nią? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" syn Kasi i córka Izy spotkają się na zajęciach w hotelu Stańskich! Czy poznają prawdę?

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich odcinkach obecnego sezonu serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) dowiedział się, że ma jeszcze jedno biologiczne dziecko. Jest ojcem sześcioletniej Paulinki (Lena Jastrzębska)! Mimo że mąż Kasi (Katarzyna Glinka) wszelkimi sposobami chciał wyprzeć tę wiedzę, to nowa "rodzina" nie zniknie tak łatwo z jego życia.

Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! Zobacz więcej

Bożena (Marieta Żukowska) zatrudni bowiem Izę (Agnieszka Warchulska), matkę Paulinki, w swoim hotelu. Poprosi ją, aby udekorowała swoimi obrazami wnętrze budynku. Niczego nieświadoma kobieta przyjmie propozycję, a na dodatek zapisze swoją córeczkę na zajęcia muzyczne do Wolana (Krzysztof Antkowiak), czyli na te same zajęcia, na które zapisany jest także Ksawery (Bartosz Gruchot)!

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Barwy szczęścia" Ksawery i Paulinka po raz pierwszy się spotkają i... od razu przypadną sobie do gustu! *

- Super, fajny jesteś! - powie Paulinka.
- A ty super śpiewasz! - odpowie jej uradowany Ksawery.

Maria Dejmek jest w ciąży! Aktorka podzieliła się radosną nowiną z fanami!Zobacz więcej

Łukasz będzie z przerażeniem obserwował jak między dwójką jego biologicznych dzieci nawiązuję się przyjaźń. Iza, nieświadoma tego, że stoi obok ojca swojej córki, postanowi do niego zagadać:

Te dzieciaki od razu się zaprzyjaźniają, prawda? Nie to, co dorośli...

Czy Łukasz będzie musiał zaakceptować przyjaźń Ksawerego i Paulinki? Czy Iza na dłużej zagości w jego życiu? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • aga (gość)

    uwielbiam was seial po niewasz jeat super swrialem ktury opowiada oludzkih lpsah

    05.06.2019 17:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×