"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Ksiądz Tadeusz modli się nad umierającą Moniką! Cud nie nastąpi?! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz będzie błagał Boga o życie dla Moniki! Czy stanie się cuda? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Na początku nowego sezonu serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do strasznego wypadku! Autokar wiozący dzieci na mecz piłki nożnej z impetem zderzy się z innym samochodem! Stan Moniki (Natalia Żyłowska), córki Piotra (Natalia Żyłowska), będzie krytyczny...

Ksiądz Tadeusz rezygnuje z bycia księdzem! Czym teraz się zajmie? Zobacz więcej

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz), organizator wyjazdu, będzie bardzo martwił się o zdrowie swoich podopiecznych. Gdy dowie się, że dziewczynka walczy o życie, będzie wstrząśnięty. Zacznie na kolanach błagać Boga o ratunek dla Moniki!

Panie Boże, zlituj się nad tą małą duszyczką i pozwól jej wyzdrowieć! Proszę cię tylko o jedno, żeby to dziecko przeżyło. Nigdy już nie będę Cię o nic prosił… Przysięgam!

Piotr powie dzieciom o śmierci siostry... Ich reakcja go dobije!Zobacz więcej

Duchowny zacznie obwiniać się o zły stan dziewczynki. - Dzieci zaczęły płakać i krzyczeć... Od razu zauważyłem, że tylko Monika nie płacze… Już nie mogła… - wyzna ze łzami w oczach Darkowi (Andrzej Niemyt). Jakiś czas później lekarze przekażą Piotrowi i Idze (Ada Fijał) tragiczne wieści. - Bardzo mi przykro… Państwa córka zmarła w trakcie operacji...

Ksiądz Tadeusz nie będzie mógł pogodzić się ze śmiercią dziewczynki. Jego wiara zostanie wystawiona na ciężką próbę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×