"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Ksiądz Tadeusz zrzuci sutannę i się zakocha?! W jego życiu pojawi się nowa kobieta! [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w życiu księdza Tadeusza będzie wiele zawirowań! W życiu bohatera serialu "Barwy szczęścia" pojawi się kobieta... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach księdza Tadeusza (Jakub Mróz) z serialu "Barwy szczęścia" czeka prawdziwa życiowa rewolucja! Wypadek autokaru bardzo nim wstrząśnie i sprawi, że duchowny będzie musiał przemyśleć pewne sprawy.

Tadeusz stracił wiarę?! Już nie będzie księdzem?Zobacz więcej

Tadeuszem zaczną targać wątpliwości, a jego wiara w Boga zostanie wystawiona na poważną próbę. U jego boku pojawi się także Renata (Anna Mrozowska), która bardzo zbliży się do duchownego, co widać na tym zdjęciu:

Powrót Renaty! Znowu namiesza w życiu bohaterów? Zobacz więcej

Czy Tadeusz zrzuci sutannę i zwiąże się z Renatą? Tego jeszcze nie wiemy. Być może dziewczyna będzie po prostu potrzebowała jego pomocy, a wiadomo że nie potrafi on nikomu odmówić wsparcia. Nie wiadomo także co dzieje się z Grzegorzem (Alan Andersz).

Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia", które pojawią się w TVP2 już w sierpniu!

Waleria i Stefan będą czuwać przy łóżku Franka! Zastąpią mu rodziców?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×