"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Malwina i Wanda będą walczyć o Adama! "Nie pozwolę, by jakaś podstępna dziwka rozwaliła mi małżeństwo!" [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Adam znajdzie się między młotem a kowadłem! Wanda i Malwina rozpoczną o niego wojnę! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Wanda (Agnieszka Przepiórska) dowie się, że Adam (Marcin Kwaśny) zdradził ją z Malwiną (Joanna Gleń)! Mimo że mąż zapewni ją, że zakończy romans, to kobieta postanowi wziąć sprawy w swoje ręce!

Kacper jest gotowy na seks! Spędzi noc z Magdą?Zobacz więcej

Wanda wtargnie do mieszkania Malwiny i nie zważając na obecność Jerzego (Bronisław Wrocławski) i Kacpra (Jakub Szlachetka) wykrzyczy jej prosto w twarz, co o niej myśli! Zacznie ją wyzywać i powie, że nie daruje jej romansu z jej mężem! Wyraźnie da rywalce do zrozumienia, że nie pozwoli Adamowi odejść i z całą pewnością nie zgodzi się na rozwód. Z jej ust padną bardzo mocne słowa:

Nie pozwolę, by jakaś podstępna dziwka rozwaliła mi małżeństwo!

Malwina jednak nie będzie jej dłużna. Zapewni Wandę, że będzie walczyła o kochanka i zrobi wszystko, by nie zostawił jej na lodzie. Która z nich zdoła zatrzymać przy sobie Adama? Tego dowiemy się już wkrótce!

Jerzy nie chce rozwodu córki! Zniszczy romans Malwiny i Adama?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • TEST CIAZOWY MALWINA ROZBI (gość)

    ADAM BEDZIE OCIEJM DZECKA MALWINA

    03.08.2019 13:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×