"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Oliwka będzie miała romans z o wiele starszym facetem? Co z Kajtkiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w życiu Oliwki pojawi się nowy mężczyzna! Co ich połączy? Co z Kajtkiem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jak informowaliśmy już jakiś czas temu w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" do obsady dołączą Joanna Opozda i Rafał Maślak. Jeszcze nie zdradzili, kogo zagrają, ale dzięki relacjom z planu, wiemy już trochę więcej!

Kacper i Madzia jednak będą razem? Czy dziewczyna dostanie w końcu to, czego chce?Zobacz więcej

Okazuje się, że postacie przez nich grane pojawią się w wątku Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), Kajtka (Jakub Dmochowski) i ich przyjaciół. Właśnie serialowa Oliwka, czyli Wiktoria Gąsiewska, pokazała zdjęcie na którym pozuje z Rafałem Maślakiem, który jest tylko w szlafroku! Czy to znaczy, że tych bohaterów połączy coś więcej? Oliwka zdradzi Kajtka z wiele od siebie starszym facetem? Przypomnijmy, że jeszcze niedawno para nastolatków rozstała się, bo Kajtek nie mógł znieść tego, że jego dziewczyna zgodziła spotkać się z bogatym sponsorem.

Czy związek Oliwki i Kajtka znowu zawiśnie na włosku? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach!

Dominika oświadczy się Sebastianowi! Usłyszy "tak"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×