"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Oliwka i Kajtek wylegują się w willi z basenem! Znów wpakują się w jakieś szemrane towarzystwo? [CO SIĘ WYDARZY]

Wiktoria Gąsiewska i Jakub Dmochowski zapowiadają nowe odcinki serialu "Barwy szczęściu"! Co czeka Oliwkę i Kajtka? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Premiera nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia" zbliża się wielkimi krokami! Pierwszy powakacyjnych odcinek zostanie wyemitowany już 19 sierpnia!

Oliwka znowu zerwie z Kajtkiem! Już go nie kocha?Zobacz więcej

Młode gwiazdy produkcji TVP, Wiktoria Gąsiewska i Jakub Dmochowski, zachęcają widzów do śledzenia ich dalszych przygód. W życiu Kajtka i Oliwki również tym razem nie zabraknie bowiem poważnych perturbacji!

Ich paczka znajomych znacząco się poszerzy, a Oliwka pozna dodatkowo sporo starszego mężczyznę! W trakcie jednej z imprez młodzi wylądują w luksusowej willi z basenem! Na razie nie wiadomo, kto będzie jej organizatorem, ale być może Oliwka i Kajtek znów wplączą się w złe towarzystwo! Zawirowań nie zabraknie także w ich życiu uczuciowym. Może nawet dojść do kolejnego rozstania!

Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia", które już w sierpniu pojawią się w TVP2!

Oliwka znowu zerwie z Kajtkiem! Już go nie kocha?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×