"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Po wypadku Piotr straci wszystkie swoje dzieci?! Zostanie zupełnie sam? [CO SIĘ WYDARZY]

W wypadku autokarowym w serialu "Barwy szczęścia" zginie jedna z córek Piotra, Monika! Walawski może jednak stracić także Miłosza i Ewunię! Sprawdź, co go czeka po wakacjach!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Na początku nowego sezonu serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do ogromnej tragedii! Autokar wiozący dzieci na mecz piłkarski zderzy się z innym autem! Będą ofiary śmiertelne...

Najprawdopodobniej jedną z nich będzie Monika (Natalia Żyłowska), córka Piotra (Piotr Jankowski). Śmierć dziecka będzie dla niego wielkim ciosem! Nie uda mu się jednak przeżyć żałoby w spokoju. W jego życiu znów pojawi się bowiem Iga (Ada Fijał), jego była żona. Oskarży go, że nie dopilnował ich dzieci i zagrozi, że odbierze mu syna Miłosza (Jakub Kwinta)!

Radek zatrudni Renatę w nowym lokalu! Prosi się o kłopoty?Zobacz więcej

Nerwowa atmosfera w domu bardzo mocno odbije się także na Ewuni (Gabriela Ziembicka), pierwszym dziecku Walawskiego. Dziewczynka nie będzie chciała zostać z ojcem i zacznie coraz bardziej tęsknić za Arturem (Jacek Rozenek). Piotr będzie postawiony pod ścianą i być może zgodzi się, aby jego największy rywal zabrał na jakiś czas Ewę za miasto.

Piotr może zostać zupełnie sam. Czy uda mu się jakoś pogodzić ze stratą i poukładać swoje życie? Tego dowiemy się dopiero jesienią!

Piotr zatrudni mecenas Paszkowską! Będą razem knuć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×