"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! [CO SIĘ WYDARZY]

W pierwszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach czeka nas dużo emocji! Busik, który będzie prowadził Franek, będzie miał poważny wypadek! Dzieci pod opieką Władka i księdza Tadeusza trafią do szpitala! Będą wśród nich dzieci Piotra... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kolejny sezon serialu "Barwy szczęścia" zacznie się z przytupem! Dojdzie do poważnego wypadku autobusu, w którym będzie znajdować się wielu głównych bohaterów!

Piotr nadal wykorzystuje Ewunię! Elżbieta zrobi mu awanturę! Zobacz więcej

W 2083. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) zorganizuje wyjazd dzieci z parafii na finał Pucharu Polski, w którym będą walczyć drużyny Józka (Patryk Pniewski) i Darka (Andrzej Niemyt). Poprosi o pomoc Jolę (Małgorzata Potocka) i Władka (Przemysław Stippa), którzy od razu się zgodzą i dołączą do wycieczki. Niestety ich busik, prowadzony przez Franka (Mateusz Banasiuk) będzie miał wypadek! Kierowca samochodu osobowego, który z impetem wjedzie w samochód z dziećmi, zginie na miejscu, a busik wyląduje w rowie...

Już w 2084. odcinku okaże się, że dzieci Piotra (Piotr Jankowski), które również jechały na tę wycieczkę, trafiły do szpitala. Choć Ewuni (Gabriela Ziembicka) i Miłoszowi (Jakub Kwinta) nic poważnego się nie stanie, tak Monika (Natalia Żyłowska) będzie w ciężkim stanie... Czy przeżyje? Co z pozostałymi dziećmi i ich opiekunami? Dowiemy się wkrótce!

Kasia poznaje matkę Łukasza w ostatnim odcinku przed wakacjami! Sprawdź co jeszcze się wydarzy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×