"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Powrót Igi! Zagrozi Piotrowi, że odbierze mu dzieci! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2085. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iga dowie się o wypadku swoich dzieci i natychmiast pojawi się w szpitalu. Zagrozi Piotrowi, że zabierze mu dzieci! Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Niestety pozornie niewinna wycieczka dzieci z parafii księdza Tadeusza (Jakub Mróz) na mecz Pucharu Polski zakończy się tragicznym wypadkiem. Wszyscy uczestnicy trafią do szpitala, w tym dzieci Piotra (Piotr Jankowski)...

Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! Zobacz więcej

Walawski będzie załamany - zacznie sobie zarzucać, że to jego wina, bo w ostatniej chwili ubłagał opiekunów, by zabrali na wycieczkę również jego dzieci. Ewuni (Gabriela Ziembicka) i Miłoszowi (Jakub Kwinta) nic poważnego się nie stanie, ale Monika (Natalia Żyłowska) będzie w ciężkim stanie. Przejdzie operację i lekarze będą walczyli o jej życie. Jola (Małgorzata Potocka) nie będzie mogła wybaczyć sobie, że tuż przed kraksą przesadziła dziewczynkę na przód busa i dlatego teraz jest z nią bardzo kiepsko. Tymczasem na miejsce przyjedzie Iga (Ada Fijał) i wykrzyczy Piotrowi, że to jego wina. Gdyby nie wysłał dzieci na mecz, nie musieliby teraz bać się o życie ich córki. - Jeżeli coś się stanie Moniczce, będzie to tylko i wyłącznie twoja wina! - wykrzyczy mu prosto w twarz.

Iga zapowie mu też, że zrobi wszystko, by zabrać mu dzieci! Czy Monika przeżyje? Czy Iga znowu będzie walczyć z Piotrem w sądzie?

Franek zapadnie w śpiączkę! Nigdy nie odzyska przytomności?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×